Bubble Football Polska!

 

Bubble football to nowa odmiana piłki nożnej w zabawnej formie, której prekursorami są Norwegowie. Zawodnicy grają w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem, a próby odebrania piłki zawodnikowi z przeciwnej drużyny zazwyczaj kończą się zaskakującymi, spektakularnymi i zabawnymi zbiegami wydarzeń! W bubble football można grać zarówno na hali jak i murawie, na śniegu jak i np. na plaży.

Futbol bąbelkowy w Polsce jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie – zorganizuj z nami swój wieczór kawalerski/panieński, integracje firmową bądź cały event! Mamy naprawdę duże doświadczenie w oryginalnym urozmaicaniu czasu na wszelkich imprezach, począwszy od Juwenaliów, poprzez miniturnieje dla ekipy znajomych, kończąc na integracji dla 100 – 150 osób np. na wyjeździe szkoleniowym.

Bubble Football to gra pełna śmiechu i spektakularnych akcji – z resztą najlepiej zobaczyć jedną z naszych zapowiedzi na promocyjne granie.

Do większości zabaw z naszymi dmuchanymi kulami nie jest potrzebna nawet piłka i bramki, gdyż wystarczą specjalne tryby gry: kręgle, czołówki, każdy na każdego, triki (przykłady na filmie) itd..

Dlaczego my?

Posiadamy najlepsze kule na rynku – produkt POLSKI, bardzo wytrzymały materiał, 1,5 m średnicy i atesty na wszystko. Na rynku dostępne są tańsze „zamienniki”, których nie rekomendujemy. Warto dołożyć trochę do budżetu imprezy i cieszyć się bezpieczną grą i profesjonalną obsługą! Dojedziemy w każde miejsce Europy, na życzenie nagramy film z lotu ptaka, czy urozmaicimy event poweriser-ami, a także zadbamy o catering – jesteśmy otwarci i gotowi na wszystko!

Jak zagrać?

Prosimy zapisać się na któryś z treningów organizowanych przez nas (filtr bubble football na głównej stronie) bądź skontaktować się w celu zorganizowania indywidualnego terminu/eventu/imprezy: kontakt@pilkanahali.pl.
Najczęściej gramy na hali, przy ul. Elbląskiej 51 (Żoliborz).

Zapewniamy nakolanniki i obsługę techniczną oraz szkolenie/animację dla Graczy. Prosimy pamiętać o zdjęciu zegarków, okularów, kolczyków i innych dodatków. Rekomendowany strój sportowy – spodenki nie powinny być za luźne w pasie (łatwo spadają).

Zapraszamy do gry, Panie i Panów – w Bubble Football zacierają się różnice sprawnościowe, kondycyjne i techniczne, tak więc bawić się do łez na boisku może każdy z każdym :)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Imię i nazwisko
Telefon
Email
Treść zapytania
(data wydarzenia, liczba graczy, czas aktywności, lokalizacja itd.)
 
Nasi Partnerzy
W realizacji naszych sportowych eventów i kampanii wspierają nas następujący partnerzy:


Specjalne podziękowania dla Decathlon Targówek za podniesienie komfortu gry i bezpieczeństwo na naszych treningach - dziękujemy za nakolanniki!
Logo PilkaNaHali.pl
Copyright@ 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone
Adres email: kontakt@pilkanahali.pl
Informacja
NIE
Informacja
OK
Nowy regulamin nie potwierdzony
Użytkowniku, w dniu 21.12.2015 r. zmianie uległ regulamin świadczenia usług.
Aby dalej korzystać z usług naszego Serwisu, prosimy o akceptację jego postanowień.
Jeżeli nie akceptujesz nowego regulaminu, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem
kontakt@pilkanahali.pl w celu otrzymania zwrotu środków zgromadzonych na Twoim koncie
Akceptuj regulamin