Zagraj z nami kobietami

 

Piłka nożna dla wielu jest sportem narodowym Polaków. W ostatnim czasie w mediach głośno jest nie tylko o wyczynach naszych piłkarzy, ale też o sukcesach naszych piłkarek. Wydarzyło się to po spektakularnym sukcesie dziewczyn w Mistrzostwach Europy U-17 2013, gdzie reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet zajęła pierwsze miejsce. Kobiety, z natury kruche i delikatne, ale kochają ten sport i coraz tłumniej go uprawiają. Przeszukując Internet można znaleźć wiele ofert treningów piłki nożnej skierowanych do Panów, jednak czy pomyślano o Paniach? My to zrobiliśmy, gra u nas niemal 300 dziewczyn! Chcemy wspierać kobiecą piłkę nożną ponad przeciętnie i bez kompromisów - dlatego już od ponad 2 lat dziewczyny mogą u nas grać 3 - 4 razy w tygodniu całkowicie za darmo! 

Planujemy organizowanie darmowych zajęć z profesjonalnym trenerem dwa razy w tygodniu plus jeden luźny termin z meczami. Pragniemy wspierać i rozpowszechnić tę dziedzinę sportu oraz stworzyć grupę pasjonatek piłki nożnej chcących rozwijać swój talent - na razie jest już 300 dziewczyn, czemu nie miałoby być ich zaraz 30 000 w całej Polsce...? Krok po kroczku chcemy wynajmować coraz więcej boisk, opłacić trenerów, zakupić piłki, materiały treningowe, stroje i rozpromować całą inicjatywę. 

Nasi Partnerzy
W realizacji naszych sportowych eventów i kampanii wspierają nas następujący partnerzy:


OrangeSport.pl
olbrzymi portal internetowy, gdzie można zobaczyć online transmisje z wydarzeń sportowych, najświeższe informacje, magazyny i reportaże.

Enactus
to międzynardowa organizacja zrzeszająca 60 tysięcy studentów z całego świata. Jej celem jest tworzenie projektów mających na celu poprawę jakości życia społeczności lokalnych.

FanGol.pl
największy w Polsce zbiór piłkarskich emocji w najlepszej postaci, ok 10 mln odsłon miesięcznie!

Ewa Pajor
Mistrzyni Europy 2013 według UEFA do lat 17, za wszelką cenę chce promować piłkę nożną kobiet w Polsce. Rozpoczęła z nami kampanię Wielkim otwartym treningiem z Mistrzynią Europy 22 II 2014 r. !

Beesfund
Pierwsza platforma udziałowego finansowania społecznościowego w Polsce, dzięki której każdy z Was może wesprzeć nasz projekt!

Polski Związek Piłki Nożnej
Nasza reprezentacja kobiecej piłki nożnej

To młode, waleczne i pełne charyzmy dziewczyny, odnoszące coraz to większe sukcesy na warszawskich turniejach kobiecej piłki nożnej. Część z nich wcześniej grała w różnych ligach, lecz z braku środków musiała zaprzestać. Teraz działają prężnie, jako drużyna PilkaNaHali.pl, promując ten sport wśród kobiet. Na swoim koncie mają już takie osiągnięcia jak:
  • 4 miejsce na III Turnieju Manifowym,
  • Wicemistrzostwo Warszawy w Turnieju „Orlik Polska 2013”,
  • 3 miejsce na 7 Turnieju „Kobiety Kobietom”
Logo PilkaNaHali.pl
Copyright@ 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone
Adres email: kontakt@pilkanahali.pl
Informacja
NIE
Informacja
OK
Nowy regulamin nie potwierdzony
Użytkowniku, w dniu 21.12.2015 r. zmianie uległ regulamin świadczenia usług.
Aby dalej korzystać z usług naszego Serwisu, prosimy o akceptację jego postanowień.
Jeżeli nie akceptujesz nowego regulaminu, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem
kontakt@pilkanahali.pl w celu otrzymania zwrotu środków zgromadzonych na Twoim koncie
Akceptuj regulamin