O nas

PilkaNaHali.pl jest serwisem, który ułatwia życie wszystkim miłośnikom sportów drużynowych. Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem treningów w pięciu dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej i badmintonie! Działamy na terenie całej Polski głównie w miastach: Warszawa, Kraków, Poznań i Trójmiasto, ale z dnia na dzień „rośniemy”. 

Doskonale wiemy, jak ciężko zebrać pełen skład do gry, a co dopiero znaleźć odpowiednie boisko. Dołączając do naszego grona, pozbędziesz się tych problemów. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i zarejestrować się na jeden z ponad 200 treningów miesięcznie. My zorganizujemy drużynę, boisko i wszystkie formalności - Tobie pozostaje tylko przyjść i cieszyć się swoim ulubionym sportem. Możesz przyjść sam lub zabrać ze sobą grupę swoich znajomych. Trenują z nami zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Sam wybierasz poziom, miejsce, godzinę i dyscyplinę sportu.

PilkaNaHali.pl to team młodych, pełnych energii i zapału do działania ludzi, których połączyła wspólna sportowa pasja. Wspieramy różnego rodzaju inicjatywy związane z propagowaniem sportu w Polsce. Naszą misją jest zaszczepianie miłości do sportu wśród Polaków. 

Do zobaczenia na boiskach!

Team


Jakub Buga
Pomysłodawca i Założyciel

Michał Lech
Współzałożyciel

Jan Wus
Współwłaściciel

Joanna Czech
Młodszy specjalista ds. rozwoju

Agnieszka Bojanowska
Młodszy specjalista
ds. organizacji eventów

Magda Barczuk
Młodszy specjalista ds. marketingu

Dominika Maciejewska
Młodszy specjalista ds. marketingu

Izabella Woźniak
Projekt Menadżer
Kariera

Młode talenty poszukiwane!

Szukamy pasjonatów sportu, osób otwartych na nowe wyzwania, z głowami pełnymi pomysłów. Gwarantujemy pracę w zgranym, doświadczonym zespole z przyjazną i pełną wsparcia atmosferą. U nas będziesz mógł wykazać się samodzielnością i kreatywnością, a my z uwagą wysłuchamy Twoich pomysłów. PilkaNaHali.pl to zarówno praca jak i świetna zabawa.

Dołącz do nas, prześlij swoje CV na adres: kontakt@pilkanahali.plWspółpraca

Szukamy Partnerów, z którymi połączy nas wspólna misja, razem będziemy osiągać postawione cele, związane z propagowaniem sportu i zdrowego stylu życia. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z PNH napisz do nas: kontakt@pilkanahali.pl


Działania dla firm

Całe dnie spędzasz w pracy za biurkiem? Chcesz wraz ze znajomymi z firmy odprężyć się po pracy i zintegrować? Napisz do nas. Zorganizujemy treningi dla Ciebie i Twoich znajomych! kontakt@pilkanahali.pl


Zrób z nami Event

Jesteśmy ekspertami w organizowaniu eventów sportowych. Jeśli masz pomysł na wydarzenie, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem kontakt@pilkanahali.pl


CSR z PNH

Jesteś firmą, której produkty utożsamiają się z misją i ideą PilkiNaHali.pl? Chcesz zrobić coś dla innych? Marzy Ci się kampania społeczna promująca aktywność i zdrowy tryb życia? Napisz do nas, abyśmy mogli stworzyć coś wspólnie i pomóc sobie nawzajem.
Kontakt
ul. Długa 44/50, Warszawa
Social media:
Logo PilkaNaHali.pl
Copyright@ 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone
Adres email: kontakt@pilkanahali.pl
Informacja
NIE
Informacja
OK
Nowy regulamin nie potwierdzony
Użytkowniku, w dniu 21.12.2015 r. zmianie uległ regulamin świadczenia usług.
Aby dalej korzystać z usług naszego Serwisu, prosimy o akceptację jego postanowień.
Jeżeli nie akceptujesz nowego regulaminu, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem
kontakt@pilkanahali.pl w celu otrzymania zwrotu środków zgromadzonych na Twoim koncie
Akceptuj regulamin