PNH - treningi zorganizowane

 

Lubisz sporty drużynowe ?

Szukasz ekipy do której mógłbyś dołączyć ?

Kręci Cię siatkówka, koszykówka, piłka nożna, a może piłka ręczna ?

Dołącz do nas !


pnh

 

Nasz serwis to idealne narzędzie dla pasjonatów sportowych, zwłaszcza sportów drużynowych. W jednym miejscu skupiamy ludzi, którzy tak jak Ty kochają sport! Aktywność fizyczna, to ich styl życia i chętnie nawiązują nowe znajomości, zwłaszcza te na boisku sportowym. W jednym zdaniu:

PilkaNaHali.pl ułatwia życie wszystkim miłośnikom sportów drużynowych.

Zajęcia oznaczone znakiem PNH to treningi zorganizowane przez zespół PilkaNaHali.pl , który zajmuje się kompleksowym organizowaniem treningów.
Doskonale wiemy, jak ciężko zebrać pełen skład do gry, a co dopiero znaleźć odpowiednie boisko. Dołączając do naszego grona, pozbędziesz się tych problemów !

ZajęciaPNH to:

 • baza sprawdzonych obiektów sportowych
 • gwarancja ciagłości treningów

 

a także:

 • funkcjonalne narzędzie do zapisów
 • historia odbytych treningów
 • przyjazny system powiadomień
 • szeroka baza pasjonatów sportowych
 • niezastąpiony KOORDYNATOR na miejscu, który kocha sport tak jak i TY !

 

Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i zarejestrować się na jeden z ponad 200 treningów miesięcznie organizowanych przez PNH !

My zorganizujemy drużynę, boisko i wszystkie formalności - Tobie pozostaje tylko przyjść i cieszyć się swoim ulubionym sportem.

Sam wybierasz poziom, miejsce, godzinę i dyscyplinę sportu. Możesz przyjść sam lub zabrać ze sobą grupę swoich znajomych. Trenują z nami zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nasz najstarszy Gracz ma ponad 70 lat, a formą przewyższa 30-latka.

I TY!

Dołącz do naszej sportowej społeczności !

 

CENNIK I ZASADY ZAJĘĆ OZNACZONYCH LOGOTYPEM PNH

 

Na cenę zajęć sportowych ma wpływ wiele czynników tj. lokalizacja obiektów sportowych, ich jakość, godziny i dni tygodnia, w których odbywają się zajęcia oraz obecność dodatkowych trenerów, sprzęt, liczba uczestników.

W zajęciach PNH mamy cztery opcje płatności:

 • Dotpay
 • Prepaid
 • Ok System
 • Kody promocyjne (m.in. NAIS, MyBenefit, konkursy)
 • MultiSport

DOTPAY

Dotpay oznacza jednorazową wpłatę na dane zajęcia. Uwaga! Rozliczenia dokonujemy płacąc przez system DotPay (z góry).

PREPAID

Wybór opcji PREPAID jest najkorzystniejszy. Ponieważ jeżeli wpłacisz u nas jedną z 4 poniższych kwot dostajesz od nas bonus odpowiedniej wysokości, dzięki temu cena za jednostkowe zajęcia ulegnie znacznemu obniżeniu.
Przedstawia się to następująco:

 • Za wpłatę 100 zł - dostajesz 20zł bonusu (bonus ważny jest przez okres 3 miesięcy)
 • Za wpłatę 150 zł - dostajesz 35zł bonusu (bonus ważny jest przez okres 6 miesięcy)
 • Za wpłatę 200 zł - dostajesz 55zł bonusu (bonus ważny jest przez okres 9 miesięcy)
 • Za wpłatę 300 zł - dostajesz 90zł bonusu (bonus ważny jest przez okres 18 miesięcy)


Przykład:
Przy podstawowej cenie 23 zł za trening w opcji PREPAID płacisz tak naprawdę:

 • 300:(390:23) = 17,69 zł
 • 200:(255:23) = 18,04 zł
 • 150:(185:23) = 18,65 zł
 • 100:(120:23) = 19,17 zł


Uwaga! Rozliczenia dokonujemy płacąc przez system DotPay (z góry).

Rezygnacja i wypis z zajęć: 
Rezygnacja z uczestnictwa w danym Wydarzeniu jest możliwa przed rozpoczęciem danego Wydarzenia.W przypadku rezygnacji Użytkownik ponosi koszty w wysokości wydatków, które organizator PNH poczynił w celu należytego wykonania usługi, oraz części wynagrodzenia odpowiadającej dotychczasowym czynnościom Organizatora, nie większe jednak niż:
 
a) 5% uiszczonej przez Użytkownika opłaty za Wydarzenie - jeżeli rezygnacja nastąpiła wcześniej niż na 24 godziny przed rozpoczęciem Wydarzenia;
b) 50% uiszczonej przez Użytkownika opłaty za Wydarzenie jeżeli rezygnacja nastąpiła nie wcześniej niż na 24 godziny przed rozpoczęciem Wydarzenia;
c) 70% uiszczonej przez Użytkownika opłaty za Wydarzenie - jeżeli rezygnacja nastąpiła nie wcześniej niż na 5 godzin przed rozpoczęciem Wydarzenia.
 
W przypadku odwołania zajęć przez Organizatora PNH  całkowity zwrot następuje na konto prepaid Gracza.
 
Kaucje i spóźnienia:
 
Kaucje, pojawiły się przy zajęciach:

- zajęć darmowych  (wyjątek stanowią zajęcia z piłki nożnej przy ul. Szaserów)

- płatnych dla osób zapisujących się za pośrednictwem Karty MultiSport

Kaucja wpłacana jest jednorazowo. Kwota kaucji to 25 PLN, z tzw. buforem bezpieczeństwa do 20 PLN.

Kaucja, to kwota pieniężna, która przepada, ale tylko w momencie, gdy nie odwołasz swojej obecności na zajęciach, na które nie dotrzesz lub przesadzisz ze spóźnieniami. 

 

Kaucja podlega potrąceniu:

- o wartość ceny danego Wydarzenia, w przypadku odnotowania przez Koordynatora lub Animatora Twojej nieobecności na Wydarzeniu, 

- o wartość ceny danego Wydarzenia, w przypadku braku aktywnej karty MultiSport, jeśli korzystasz z tej funkcji płatności, braku rejestracji karty MultiSport w terminalu przed Wydarzeniem lub braku wpisu do raportu Wizyt ( w zależności od lokalizacji: wymagana jest tylko jedna forma weryfikacji: terminal lub lista awaryjna).

- w części lub całości od wartości ceny danego Wydarzenia, w przypadku spóźnienia na Wydarzenie zgodnie z § 11 Regulaminu PNH,

- w wysokości 5% od ceny danego Wydarzenia – jeżeli Twoja rezygnacja z Wydarzenia nastąpiła wcześniej niż na 24 godziny przed rozpoczęciem Wydarzenia; 

- w wysokości 50% od ceny danego Wydarzenia – jeżeli Twoja rezygnacja z Wydarzenia nastąpiła nie wcześniej niż na 24 godziny przed rozpoczęciem Wydarzenia; 

- w wysokości 70% od ceny danego Wydarzenia – jeżeli Twoja rezygnacja z Wydarzenia nastąpiła nie wcześniej niż na 5 godzin przed rozpoczęciem Wydarzenia.

UWAGA! Jeżeli cena danego Wydarzenia przewyższa kwotę kaucji portfel kaucji zostanie wyzerowany, konto nie zostanie obciążone stanem minusowym!

 

OK SYSTEM

Przy wyborze tej formy zapisu wyskakuje numer usługi, który należy wysłać za pomocą SMS'a do OK System. Wygląda to w następujący sposób: W celu zanotowania wejścia przy pomocy systemu SMS należy wysłać wiadomość SMS* pod numer 661 000 556 w treść wpisując wyłącznie numer usługi, z której chcesz skorzystać. Po chwili otrzymasz SMS zwrotny, potwierdzający wejście: Przykład: 9140 Zanotowano wejście do: 615. Nazwa Usługi, 60 min, 01-03-2017 13:11:23 Więcej szczegółów na stronie Ok System Pamiętaj, aby sprawdzić czy usługi PilkaNaHali.pl są honorowane w Twoim pakiecie Ok System.

KODY PROMOCYJNE

Honorujemy kody promocyjne następujących Partnerów:

 • NAIS
 • MY BENEFIT


Generujemy również pólę naszych kodów do współpracy z firmami, więcej szczegółów w zakładce Dla firm.

MULTISPORT

Forma płatności kartą Multisport pojawi się, gdy uzupełnisz numer karty MultiSport w profilu Użytkownika oraz będziesz posiadać min. 20 zł w portfelu kaucji. 
Więcej informacji na temat kaucji znajdziesz w tym miejscu.
Pamiętaj, aby zabrać na zajęcia kartę MultiSport wraz z dowodem tożsamości.