Zasady korzystania z obiektów sportowych

 

 

 

 

 

 

Zasady i wskazania obowiązujące Graczy w okresie reżimu sanitarnego:

- Rejestracja na zajęcia jest obowiązkowa i odbywa się za pośrednictwem portalu PilkaNaHali.pl, a Koordynator sprawdza otrzymaną od pracownika PilkaNaHali.pl listę obecności.

Wyłącznie zapisane osoby przez stronę PilkaNaHali.pl mają prawo do przebywania na obiekcie. 

- Przyjdź na trening przebrany (nie zapomnij też zabrać ze sobą wody).

- Przed wyjściem z domu skorzystaj z toalety i umyj dokładnie ręce.

Ważne! W obiektach nie można będzie korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC). 

- Wychodząc z domu nałóż maseczkę, ściągnij ją dopiero tuż przed wejściem na boisko.

- Nie witaj się z kolegami z drużyny za pomocą uścisku dłoni, rekomendujemy skinienie głową.

- Skorzystaj z płynu do dezynfekcji rąk przed i po treningu.

Uwaga! Płyn będzie dostępny u Koordynatora lub Portiera.

- Rekomendowany sprzęt prywatny - dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie.

Na obiektach będą zapewnione piętnastominutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi grupami lub w inny sposób ograniczony kontakt np. osobne wejście i wyjście z obiektu.

 

 Zwracamy się z apelem o racjonalne i odpowiedzialne podejmowanie decyzji odnośnie zapisu na zajęcia mając na uwadze w szczególności stan zdrowia.

 

 Koordynator

 

Na pierwszym miejscu stawiamy oczywiście bezpieczeństwo, ale wprowadzony reżim sanitarny ogranicza liczbę treningów, które możemy zorganizować przy założeniu, że na każdym miałby się pojawić pracownik PNH.  W związku z tym, przywracając nasze treningi, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Koordynatorami, którzy zgodzili się w tym specyficznym okresie wziąć na siebie dodatkowe czynności związane z reżmimem sanitarny. 

  Koorynator ma prawo osobom nie stosującym się do powyższych zaleceń zwrócić uwagę, a nawet uniemożliowić udział w zajęciach i poprosić o opuszczenie obiektu.

Mamy jednak nadzieję, że do takich syt. nie dojdzie i wspólnymi siłami przetrwamy ten trudny okres.

 

Karta MultiSport na treningu 


Uwzględniając wytyczne Benefit Systems zarejestrowanie wizyty kartą MultiSport będzie odbywać się zgodnie z wcześniejszą wersją jednak z zaostrzonymi procedurami. 
Odbicie w terminalu lub wpis do raportu (forma zależna od lokalizacji)
W przypadku znajdowania się na obiekcie terminalu w ramach bezpieczeństwa rekomendujemy zainstalowanie aplikacji MultiSport w telefonie i podanie Koordynatorowi zajęć 6-cyfrowego ciągu liczb - numer token (fizyczne karty są również akceptowane).
Instrukcja karty MS w telefonie dostępna - tutaj. Terminal przed i po użyciu zostanie poddany dezynfekcji. Osoba wprowadzająca kod do terminalu powinna również przestrzegać środków bezpieczeństwa (dezynfekcja dłoni). Karta multiSport w telefonie obowiązuje wyłącznie jeśli na obiekcie znajduję się terminal. 

Przy rejestracji karty za pomocą wpisu do raportu proszę mieć na uwadze, że każda dodatkowa czynność, która jest z tym związana, musi być przeprowadzona zgodnie z narzuconym reżimem sanitarnym, czyli m.in. dezynfekcją dłoni oraz długopisu przy zbieraniu podpisów na raporcie wizyt i zachowany przy tym dystans społeczny. Karta nie powinna być podawana Kordynatorowi zajęć (prosimy o trzymanie jej w dłoni).

Do zobaczenia na boisku!

Zespół PilkaNaHali.pl

 

W przypadku pytań, jesteśmy dla Was dostępni:

+48226022035

[email protected]